Tagi

, ,

rejsy na dorsza i wyprawy na Bornholm KołobrzegWędkarze nie muszą łowić ryb na polskich wodach. Mogą popłynąć statkiem ZENIT i łowić ryby z wejściem na Bornholm, piękną duńską wyspę. Można łowić dorsza bez ograniczeń w strefie duńskiej, a w polskiej z limitem. Wędkarze mogą wykupić rejsy trwające dwa-trzy dniu lub wyprawy jednodniowe.

 

Oferowane są także rejsy pięciodniowe dla wytrawnych wędkarzy. Ceny zawsze można negocjować, a miłośnicy wędkowania mogą liczyć na pełne wyżywienie podczas rejsów kilkudniowych, kawę, herbatę, licencje wędkarskie (łowienie na polskich wodach jest nieodpłatne, a na wodach duńskich płatne) oraz ubezpieczenie od wypadków i ryzyka. Złowione ryby można przechować w lodówce lub zamrażarce udostępnianej w cenie rejsu. Osoby wybierające się na rejs powinny pamiętać o zabraniu dowodu osobistego lub paszportu.

Zenit był kiedyś statkiem Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Na pokładzie zapewnione są kabiny dwuosobowe z łazienkami dla dwudziestu pięciu osób. Dwie mesy, kuchnia są także do dyspozycji gości rejsu oraz załogi. Uczestnikami rejsu opiekują się doświadczony kapitan oraz pięciu załogantów mających wiedzę oraz kompetencje. Stanowisk wędkarskich jest 30, ale zawsze zabiera się maksymalnie 25 łowiących ryby. W lecie można zabrać ze sobą rowery.

Rejsy organizowane są od kwietnia do początku listopada, od grudnia do końca marsa żadnych rejsów nie ma. Rejsy nie mają charakteru rekreacyjnego, dlatego nie są adresowane do rodzin. Kabiny mają wysoki standard, a rejsy zaczynają się w Kołobrzegu.

Reklamy